Google Translate

Ручки пластикові

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Пластикові ручки зі складу в Україні

 

Легкі та стильні пластикові ручки люди часто використовують у своєму повсякденному житті. Завдяки широкій розповсюдженості цих виробів все більше компаній виявляють бажання використати їх з метою брендування. Якщо ви вирішите прикрасити пластикові ручки логотипом своєї фірми, вони стануть не тільки корисними аксесуарами, але й дієвими рекламними інструментами.

Наша компанія пропонує вам замовити пластикові ручки за доступними цінами. На нашому сайті вони представлені у широкому асортименті та багатій палітрі кольорів. Усі ручки обладнані кліпами, завдяки яким можна надійно їх закріплювати у кишені піджака чи блокноті. Ручки мають ергономічну форму, зручно розташовуються у руці та роблять процес письма повністю комфортним.

Зверніть увагу на ручку MULTI-TOOL PLAST 5 в 1, яка об’єднала у своїй конструкції цілий набір інструментів. Вона обладнана стилусом, завдяки якому буде комфортніше та зручніше користуватися смартфоном чи планшетом, лінійкою, викрутками з прямим та хрестовим шліцом, а також рівнем, який допоможе визначити вертикальність будь-якої поверхні. Така ручка може стати корисним подарунком для будь-якого сучасного чоловіка. Цікавість наших замовників досить часто викликає ручка RIA. Її особливість полягає у тому, що вона оснащена кольоровим стилусом і поворотним механізмом, а у її корпус вбудована підсвітка, яку можна вмикати та вимикати за потребою. Ця ручка комплектується батарейками, а логотип вашої компанії на її поверхню можна нанести за допомогою технології лазерного гравіювання.

Також ми пропонуємо вам звернути увагу на ручку NEVADA, яка обладнана чутливим стилусом та спеціальним широким кліпом, що може слугувати підставкою для смартфону. Ще одна цікава модель – ручка LEGGY, яка має зручну підставку на двох ніжках. Сама кулькова ручка прикріплюється до цієї підставки за допомогою еластичного спиралевидного дроту. Такі вироби стануть у пригоді у банківських та поштових відділеннях, а також у будь-яких інших установах та організаціях, клієнтам яких потрібно заповнювати якісь папери чи щось підписувати. у нас придбати.

Зверніть увагу і на ручку FUERTE. Вона особлива тим, що має один грифелевий стрижень і три кулькових – з синьою, червоною та чорною пастою. Виходить, що цей багатофункціональний виріб об’єднує в собі не тільки три ручки різних кольорів, але й олівець.

Для нанесення рекламних зображень на поверхню пластикових ручок ми зазвичай використовуємо технологію тамподруку. Вона забезпечує точну передачу кольорів, тривалий строк служби зображення, його стійкість до стирання та механічних пошкоджень. Якщо ви вже визначилися з тим, які ручки бажаєте у нас замовити, потрібно лише вказати їхню кількість та дочекатися дзвінка нашого менеджера, з яким ви зможете вирішити усі питання стосовно брендування цієї продукції.

Спробуйте використати пластикові ручки у якості маркетингового інструменту, і дуже скоро ви побачите, наскільки позитивно це вплине на репутацію вашої компанії!

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×