Google Translate

Упакування для посуду

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Упакування для горняток та наборів

 

Упакування не тільки дозволяє зберегти цілісність посуду під час транспортування, але й надає сувенірам більш акуратного, урочистого та привабливого вигляду. Замовити різні види упакувань для горняток та наборів ви можете на нашому сайті.

Ми пропонуємо вам зручні упакування для горняток з гофрокартону, які можуть бути як повністю закритими, так і з віконечками, а також коробочки для тарілок. На їхній поверхні ви можете розмістити логотип своєї компанії, текст привітання або якийсь малюнок. Також упакування можна прикрасити подарунковою стрічкою. Для набору, який складається з горнятка і блюдця, ми пропонуємо спеціальне подарункове упакування з віконечком. У такій коробочці ваш презент буде виглядати більш оригінально та цікаво. Усі зображення на поверхню упакувань з гофрокартону наносяться за допомогою друку, який гарантує точну передачу кольорів, яскравість та стійкість малюнку.

Крім того, ми готові запропонувати вам прозорі пластикові коробочки для горняток. Ці упакування можна назвати універсальними, бо окрім чашки туди вмістяться і солодощі, і квіти, і ще якісь невеличкі сувеніри. На поверхню такої коробочки зображення зазвичай не наноситься, але для того, щоб надати їй більш урочистого вигляду, ви можете прикрасити її святковою стрічкою.

Усі упакування, які ми вам пропонуємо, мають доступні ціни, тому ми б не рекомендували вам на них заощаджувати. Адже ці коробочки стануть гарантією того, що посуд з логотипом вашої компанії потрапить до рук адресата цілим. Це має особливо велике значення, якщо ви плануєте відсилати ці вироби поштою чи кудись їх перевозити. Упакування забезпечать посуду надійний захист від механічних пошкоджень. Горнятка та набори в коробочках ви можете дарувати своїм друзям та колегам, діловим партнерам та найкращим клієнтам, а також розповсюджувати під час якихось масових заходів.

Також у цьому розділі нашого сайту ви можете замовити чорні пластикові кришечки з силіконовим ущільнювачем для термостакану  MERIDO 500 мл. Справа в тому, що в його стандартній комплектації пропонуються тільки сині, червоні та зелені кришечки. Але якщо ви вважаєте, що саме чорна буде найбільш вдало поєднуватися з логотипом вашої компанії, нанесеним на поверхню цього термостакану, ви завжди можете замовити її окремо.

Якщо ви вже обрали упакування, які хотіли б замовити, достатньо лише визначитися з їхньою кількістю та дочекатися дзвінка нашого менеджера, з яким ви зможете обговорити усі нюанси стосовно брендування цих виробів. Ми дуже відповідально ставимося до кожного замовлення та намагаємося виконати його якомога швидше та якісніше. Наша компанія працює на ринку рекламних сувенірів вже не перший рік і має досить багато задоволених клієнтів, які створили свій корпоративний стиль з нашою допомогою. Тож не варто і вам втрачати таку унікальну можливість – скористайтеся нашими послугами вже зараз!

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×