Google Translate

Олівці та набори олівців

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Олівці та набори олівців

 

Олівці у своєму повсякденному житті використовують багато людей – як для роботи, так і для творчості. Широка розповсюдженість цих виробів дозволяє їм ставати ефективними маркетинговими інструментами. Якщо ви хочете використати олівці з метою брендування, у нашій компанії ви можете замовити їх за доступними цінами.брендування.

Чудовим подарунком для творчих людей стане набір для малювання GENIO, який складається з 67 предметів. Кольорові олівці, фломастери, фарби, гумка та точилка розміщені у зручному дерев’яному портфелі. Він має ручку, яка дозволяє легко транспортувати набір, та замочки, які надійно утримують вміст портфелю всередині. На поверхню портфелю ви можете нанести логотип своєї компанії за допомогою технології гравіювання.

Також ми готові запропонувати вам набір з 12 кольорових олівців COLORET, які містяться у дерев’яній коробці. Вони обов’язково сподобаються людям, які цінують усе натуральне. Ці олівці зроблені з деревини тополі та не мають на поверхні покриття з лаку або фарби. На поверхню кожного олівця, а також на дерев’яну коробку, можна нанести логотип вашої компанії чи рекламний слоган за допомогою лазерного гравіювання або тамподруку.

Зверніть увагу і на набір з 12 кольорових олівців BLOCKY. Вони містяться у чорній картонній коробці, яка має прозору пластикову кришку із вмонтованою точилкою. Також вас може зацікавити набір з 6 кольорових олівців ABIGAIL. Вони поставляються у картонній коробочці, поверхню якої ви можете прикрасити логотипом своєї компанії, мотиваційним написом або будь-яким зображенням за допомогою тамподруку.

Крім того, ми пропонуємо вам замовити набори TODO SET. Вони складаються з 2 простих та 6 кольорових олівців, точилки та ластика. Ці набори поставляються у зручних пеналах з фанери, верхня кришка яких представляє собою лінійку на 19 см. Також у нас ви можете замовити прості трикутні олівці. Вони мають дуже зручну ергономічну форму і дозволяють отримати від малювання чи креслення справжнє задоволення.

Доволі часто наші клієнти віддають перевагу механічним олівцям GRAPHIUM у стильному металевому корпусі з автоматичною подачею грифеля. Вони стануть чудовим подарунком для тих людей, яким потрібно часто креслити графіки та робити ескізи чи замальовки. Також цими олівцями дуже зручно писати. Вони мають ряд важливих переваг перед звичайними дерев’яними олівцями. З їхньою допомогою можна робити тонкі рівномірні лінії. Грифель механічного олівця не потребує постійного заточення, не розламується та не змінює своєї товщини з часом. Поверхню металевого корпусу цього приладу ви можете прикрасити логотипом своєї компанії або нанести на неї адресу вашого сайту за допомогою лазерного гравіювання.

Замовляйте у нас олівці та набори і створюйте свій корпоративний стиль разом з цими виробами!

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×