Google Translate

Посуд

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування
Посуд

Посуд

 

Посуд належить до тих речей, якими кожна людина користується щодня і вдома, і на роботі, і у різноманітних подорожах, і під час відпочинку. Посуд ніколи не буває зайвим, тому його часто використовують у якості подарунка. А якщо ви замовите у нашій компанії посуд з логотипом вашої фірми, він зможе стати не тільки корисним сувеніром, а й досить ефективним маркетинговим інструментом.

Посуд з логотипом можна розповсюджувати серед працівників вашої компанії, дарувати партнерам по бізнесу, друзям та клієнтам, використовувати під час різноманітних масових заходів. Смакуючи каву з горнятка чи відкриваючи ланч бокс з домашньою їжею, підіймаючи тост на честь свята або тамуючи спрагу у спекотний літній день водою зі скляної пляшки з логотипом вашої компанії, люди будуть згадувати вас із щирою вдячністю.

Ми готові запропонувати вам досить широкий асортимент посуду, який ви можете використати з метою брендування. Високоякісні керамічні та порцелянові горнятка та набори представлені у багатій палітрі кольорів, серед яких кожен замовник зможе обрати той відтінок, який буде найбільш гармонійно поєднуватися із зображенням логотипу його компанії. Скляні стакани, горнятка, пляшки, чайники, бокали та стопки мають дуже стильний дизайн, завдяки якому зможуть вписатися до будь-якого інтер’єру.

Останнім часом багато людей надають перевагу екологічним товарам, які не шкодять довкіллю. Якщо ви хочете підтримати цю тенденцію, замовляйте у нашій компанії екопосуд: горнятка, термостакани, столові прибори та ланч бокси. Розмістивши на них логотип своєї фірми, ви зможете показати оточуючим, що піклуєтеся про довкілля.

Також ми готові запропонувати вам корисні аксесуари, які стануть у пригоді кожній господині. Це стильні кухонні фартухи з бавовни та конопляного волокна. Якщо ви подаруєте ці вироби з логотипами своєї компанії жінкам, ви можете бути впевнені в тому, що вони будуть з радістю ними користуватися. Крім того, брендовані фартухи можна використовувати для проведення кулінарних майстер-класів та презентацій харчової продукції. А якщо ви володієте власним закладом громадського харчування, ви можете закупити фартухи для свого персоналу. Крім того, ми пропонуємо вам замовити набори для вина та сиру, шкіряні та бамбукові підставки під напої. Вони стануть чудовими подарунками для ваших ділових партнерів. Також у нас ви можете замовити подарункові упакування для горняток і тарілок.

А ще ми пропонуємо вам декоративну кераміку. Магніти, наперстки та дзвіночки з логотипами вашої компанії зможуть стати стильними сувенірами. Порцелянова тарілка з золотим декором прикрасить будь-який інтер’єр, а невеличкі декоративні елементи у вигляді кавових зерняток, футбольних м’ячів, монет, смайликів та сердечок додадуть більш цікавого та оригінального вигляду горняткам.

Усі технології, які ми використовуємо для нанесення зображень на посуд, забезпечують точну передачу кольорів та стійкість малюнку. Ми дуже відповідально ставимося до кожного замовлення та залюбки допомагаємо нашим клієнтам у створенні корпоративного стилю, а ціни на наші товари та послуги є досить прийнятними.

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×