Google Translate

Ручки

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування
Ручки

Проморучки зі складу в Україні

 

Важливість ручки у житті сучасної людини важко переоцінити. Цей предмет використовується майже усіма, починаючи зі школярів та студентів і закінчуючи директорами великих корпорацій та політиками. Широка розповсюдженість ручок робить можливим їх використання з метою брендування. Якщо ви прикрасите ручки логотипом своєї компанії, вони будуть ефективно працювати на підвищення популярності вашого бренду.

Ми готові запропонувати вам великий асортимент ручок за доступними цінами. Одними з найбільш надійних та довговічних вважаються металеві ручки. Для нанесення рекламних зображень на поверхню цих виробів ми використовуємо технологію гравіювання. Ці ручки виглядають дуже солідно, що робить їх чудовими подарунками для ділових партнерів та клієнтів. Для працівників своєї компанії ви можете замовити легкі та стильні брендовані пластикові ручки. На поверхню цих виробів зображення зазвичай наносяться за допомогою тамподруку.

Якщо ви бажаєте зробити внесок у збереження довкілля та продемонструвати оточуючим своє прагнення до покращення екологічної ситуації на планеті, у цьому допоможуть екоручки. Вони виготовляються з матеріалів, які не завдають жодної шкоди навколишньому середовищу. Так, ми пропонуємо вам бамбукові ручки та ручки з корковим корпусом, які ви можете прикрасити логотипом своєї компанії за допомогою гравіювання. Вашої уваги заслуговує така стильна новинка, як ручки з переробленого паперу. На поверхню цих виробів рекламні зображення наносяться за допомогою тамподруку. Крім того, ми готові запропонувати вам ручки з пшеничного волокна.

Також у нас ви можете замовити стильні та зручні записники формату А5 на 96 аркушів у лінію. Їхня особливість полягає у тому, що вони мають коркову обкладинку, петлю для ручки, вертикальну гумку і закладку. Завдяки вертикальній гумці блокнот не зможе випадково розкритися у вашій сумці, а закладка дозволить легко знаходити потрібну сторінку. У комплекті з блокнотом пропонується кулькова ручка з корковим корпусом, якою буде зручно робити важливі записи.

Особливу цікавість наших замовників викликають ручки бренду Uma. Це німецька компанія, яка є провідним постачальником кулькових ручок для сувенірної та рекламної галузі. Продукція фірми Uma має бездоганну якість та довготривалий строк служби.

Також на нашому сайті ви можете замовити звичайні та механічні олівці. Вони пропонуються у наборах по 6, 8 та 12 штук у зручних футлярах та коробочках, а також окремо. А ще у нас ви можете придбати такі корисні аксесуари, як пластикові контейнери-підставки для ручок. Вони допоможуть підтримувати порядок на робочому столі. Для того щоб зробити ручки презентабельними подарунками, ви можете замовити в нас подарункові коробочки, чохли та футляри до них. На поверхню цих упакувань також можна нанести логотип вашої фірми. Оформлюйте своє замовлення просто зараз та створюйте свій корпоративний стиль разом з нашими канцелярськими приладами!

На нашому сайті ви зможете швидко оформити замовлення, після чого обговорити з консультантами всі питання, пов’язані з брендуванням ручек, і дізнатися остаточну вартість. Ми завжди відкриті до спілкування та з нетерпінням чекаємо на ваші дзвінки! Наша компанія постійно слідкує за трендами в галузі сувенірної продукції, тому співробітництво з нами гарантовано принесе вам користь. Створюйте свій корпоративний стиль разом з нами!

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×