Google Translate

Декоративна кераміка

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Декоративна кераміка

 

Декоративні керамічні вироби можуть стати не тільки стильними сувенірами, але й досить ефективними маркетинговими інструментами. Якщо ви нанесете на них логотип своєї компанії та будете їх розповсюджувати серед своїх клієнтів, працівників, друзів та ділових партнерів, це неодмінно позитивно вплине на вашу репутацію та призведе до зростання вашої популярності.

Також ми пропонуємо вам замовити керамічні наперстки, які стануть у пригоді кожній швачці або кравцеві. А якщо ви володієте магазином швейної фурнітури, ви можете дарувати наперстки зі своїми контактними даними вашим клієнтам замість візитних карток.

Замовити декоративні керамічні вироби ви можете на нашому сайті. Наприклад, дзвіночок вважається символом багатства й успіху. Даруючи його комусь з побажаннями благополуччя, ви можете бути впевненими у тому, що люди будуть вам вдячні. Також ми пропонуємо вам замовити керамічні магніти овальної форми та у вигляді горнятка. За допомогою такої технології, як деколь, ви можете нанести на їх поверхню як логотип своєї компанії, так і будь-який малюнок або напис. Такий магніт стане прикрасою будь-якого холодильника, а зображення, розміщене на ньому, буде протягом тривалого строку зберігати свою яскравість.

Також ми пропонуємо вам замовити декоративні елементи для горняток, які виконують функцію антистресу. Обертаючи їх пальцями під час важливих переговорів, нарад чи розмов з керівництвом, ви зможете привести до ладу роботу своєї нервової системи. Крім того, декоративні елементи у вигляді кавових зерняток, смайликів, монеток, сердечок та футбольних м’ячів стануть справжньою прикрасою горнятка та нададуть йому більш оригінального вигляду.

Крім того, у цьому розділі представлені квадратні та круглі шкіряні підставки під напої. Вони забезпечать меблям надійний захист від плям та небажаних слідів, які можуть залишатися на їх поверхні від склянок з напоями. Такі підставки стануть у пригоді як у кафе чи ресторані, так і в офісі або навіть вдома. Для нанесення зображень на ці вироби ми використовуємо технологію тиснення. Підставки виготовляються з високоякісної італійської шкірі, тому мають досить тривалий строк експлуатації. Вони представлені у різних кольорах, тож кожен замовник може обрати саме той відтінок, який буде пасувати до логотипу його компанії.

Ціни на наші товари та послуги приємно вас здивують, тож не варто втрачати можливість створити свій корпоративний стиль з нашою допомогою.

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×