Google Translate

Термосумка та ланч бокс

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Термосумки та ланчбокси

 

Напружений ритм життя сучасних людей часто призводить до того, що їм доводиться приймати їжу не вдома, а на роботі чи навчанні під час невеличких перерв. Люди, які звикли харчуватися правильно, досить часто беруть із собою їжу з дому. Для того, щоб іі було зручно носити та споживати, були створені ланчбокси. Зростання їх популярності призвело до того, що багато компаній почали використовувати ланчбокси з метою брендування. Якщо вам припала до душі така ідея, замовити ланчбокси ви можете на нашому сайті. Ми готові запропонувати вам вироби на будь-який смак: з бамбуку, пшеничного волокна, металу та силікону, а також боросилікатного скла. Усі ланчбокси мають зручні розміри, а деякі з них укомплектовані столовими приборами, які за бажанням ви також можете замовити на нашому сайті окремо.

Ланчбокси, які ми готові вам запропонувати, чудово підходять для розміщення логотипу вашої компанії. Доволі часто люди беруть ці ємкості не тільки на роботу чи навчання, а й у подорожі. Тому ви можете бути впевнені у тому, що ланчбокси стануть ефективними рекламними носіями та привернуть до вашої компанії увагу широкої аудиторії. Працівники вашої компанії, бізнес-партнери та клієнти будуть раді отримати у подарунок такий корисний аксесуар, як ланчбокс з логотипом.

В житті кожної людини може трапитися така ситуація, коли їй буде потрібно зберегти температуру якихось напоїв чи продуктів харчування на певний час. У цьому допоможуть термосумки та термо-рюкзаки. Їх дуже зручно брати із собою у похід, у подорож чи навіть просто на прогулянку. Ці аксесуари також можуть стати вдалими подарунками, а розміщення на них логотипу вашої компанії неодмінно приверне до вас увагу споживачів. У термосумках та термо-рюкзаках теплі страви і напої такими і залишаться, а холодні не нагріються навіть у спеку.

Ну, а якщо ви володієте власною піцерією, у нас є для вас чудова новина. На сайті нашої компанії ви можете замовити стильні та зручні термосумки для доставки піци з логотипом вашої фірми. Переміщуючись вулицями міста разом із кур’єрами, такі термосумки гарантовано не залишаться непоміченими. У будь-якого перехожого може виникнути бажання швиденько замовити піцу і для себе.

Завдяки тому, що термосумки для піци мають регульований ремінь та дві бокові ручки, кур’єрам буде дуже зручно їх носити. Ці вироби виготовляються з міцного поліестеру, можуть витримати досить велику вагу та мають довготривалий строк служби.

Наші консультанти радо допоможуть вам визначитися з тим, яку технологію нанесення зображень на поверхні ланчбоксів чи термосумок краще використати. У будь-якому випадку ви можете бути впевнені, що малюнок з логотипом вашої фірми на довгий час збереже яскравість кольорів, чіткість ліній та привабливість. Якщо ви уже обрали ланчбокс чи термосумку, достатньо додати цей товар у кошик, виставити необхідну кількість та оформити замовлення. Усі питання стосовно брендування цієї продукції ви зможете вирішити з консультантом нашого інтернет-магазину по телефону.

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×