Google Translate

Сумки для пляшок

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Сумки для пляшок

 

Пляшка якісного вина може стати чудовим подарунком, доречним у будь-якій ситуації. Для того, щоб надати їй більш презентабельного вигляду, можна покласти її у спеціальну сумку. Замовити сумки для пляшок ви можете у нашій компанії, а після того, як ви прикрасите їх логотипом своєї фірми, вони стануть не тільки корисним аксесуаром, але й ефективним маркетинговим інструментом.

Ми пропонуємо вам стильні сумки CAMPO DI VINO, розраховані на одну чи дві пляшки. Вони зроблені з таких екологічних матеріалів, як джут, парусина та канвас. Якщо ви прикрасите ці сумки логотипом своєї компанії, це продемонструє оточуючим, що ви піклуєтеся про навколишнє середовище. Завдяки міцності ручок такі сумки мають довготривалий строк служби та здатні витримувати вагу до 5 кг. Вони роблять транспортування пляшок більш зручним та забезпечують їм надійний захист від негативного впливу різноманітних факторів оточуючого середовища. Ці сумки досить місткі, тому якщо у вас буде бажання доповнити подарунок, ви завжди зможете це зробити. Крім пляшки вина, туди можна покласти парфуми, цукерки або Для нанесення рекламних зображень та слоганів на поверхню сумок CAMPO DI VINO ми зазвичай використовуємо метод шовкографії. Він забезпечує точну передачу кольорів, тривалий строк служби зображення та його стійкість якісь делікатеси.

Також у нас ви можете замовити дерев’яні коробки для пляшок VINBOX. Вони обладнані зручною ручкою для транспортування та відсувною кришкою. Ви можете прикрасити ці коробки логотипом своєї компанії за допомогою гравіювання. Вони мають дуже стильний вигляд та дозволяють зробити подарунок більш урочистим.

Користуватися нашим сайтом дуже просто. Вам достатньо всього лише визначитися з кількістю сумок чи коробок для пляшок, які ви бажаєте замовити, та дочекатися дзвінка нашого менеджера. З ним ви зможете обговорити усі нюанси стосовно нанесення логотипу вашої компанії, рекламного слогану або будь-якого іншого зображення на поверхню сумок чи коробок для пляшок. Ми дуже сумлінно ставимося до кожного замовлення та намагаємося виконати його якомога швидше та якісніше. Це стає можливим завдяки тому, що ми маємо власні виробничі потужності та не звертаємося за допомогою до сторонніх організацій. Ви будете гарантовано задоволені тим, що скористалися нашими послугами, а сумки та коробки для пляшок будуть сприяти підвищенню впізнаваності вашого бренду.

Користуватися нашим сайтом дуже просто. Достатньо лише зареєструватися та додати обрану сумку для вина до кошику, обрати необхідну кількість товару та дочекатися дзвінка нашого консультанта, з яким ви зможете обговорити все, що стосується брендування. Завдяки тому, що ми маємо власні виробничі потужності, ваше замовлення буде виконано у максимально стислі терміни. Ви гарантовано залишитеся задоволеними співпрацею з нами, тож не роздумуйте довго, а скоріше обирайте сумки та інші рекламні сувеніри!

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×