Google Translate

Рушники

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Рушники для вишивки та сублімаційного друку

 

Кожна людина регулярно використовує рушники у своєму повсякденному житті. Ці вироби стануть у пригоді не тільки у ванній кімнаті, а й у басейні, на пляжі чи в сауні. Одними з найбільш приємних до тіла вважаються махрові рушники. Завдяки своїй популярності вони часто використовуються з метою брендування.

Ми пропонуємо вам замовити махрові рушники, вироблені в Туреччині. Ця країна вже давно зарекомендувала себе як один з найкращих у світі виробників високоякісного текстилю. У нас ви знайдете рушники різних розмірів та кольорів, які мають високу міцність, тривалий строк служби, щільний ворс та приємну текстуру. Усі вони добре вбирають вологу та швидко висихають.

Для того щоб зробити рушники не тільки приємними подарунками, але й дієвими рекламними інструментами, ви можете прикрасити їх логотипом своєї компанії. Нанесення рекламних зображень та написів на поверхню цих виробів відбувається за допомогою таких технологій, як вишивка та сублімаційний друк. Вони гарантують стійкість малюнків до негативного впливу різноманітних факторів оточуючого середовища. Завдяки тому, що махрові рушники представлені у широкому асортименті кольорів, ви можете обрати саме той відтінок, який буде слугувати найбільш вдалим фоном для розміщення логотипу вашої компанії.

Люди, які ведуть активний спосіб життя і займаються спортом, гідно оцінять спеціальні спортивні рушники, виготовлені з мікрофібри у комбінації з поліамідом. Вони мають відмінні абсорбуючі якості, не викликають алергії та подразнень на шкірі, не потребують складного догляду. Спортивні рушники комплектуються сітчастими мішечками на шнурках, які роблять більш зручним їх транспортування. Вони виробляються у Китаї та мають розміри 35х80 см. У складеному вигляді ці рушники досить компактні, завдяки чому займають зовсім мало місця у спортивній сумці або рюкзаку. Для нанесення рекламних зображень на поверхню спортивних рушників ми використовуємо такі технології, як шовкодрук та вишивка.

Махрові та спортивні рушники з логотипом ви зможете розповсюджувати серед працівників своєї компанії, клієнтів та ділових партнерів. Вони будуть залюбки користуватися цими виробами з теплою згадкою про вас. Також брендовані рушники стануть у пригоді власникам спортивних клубів, саун та готелів, пляжних комплексів.

Усі рушники, які ми готові вам запропонувати, мають доступну вартість. Це дозволяє замовити їх одразу великою партією та почати ефективно використовувати для створення власного корпоративного стилю. Оформлюйте своє замовлення та чекайте дзвінка нашого менеджера, з яким ви зможете вирішити усі питання стосовно брендування рушників. Ми гарантуємо, що ваше замовлення буде виконано у максимально стислі терміни, а якістю його виконання ви неодмінно залишитеся задоволені.

Скористуйтеся нашою пропозицією вже зараз, щоб якомога скоріше почати підвищувати популярність вашого бренду за допомогою рушників з логотипом!

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×