Google Translate

Термогорнятка

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Термогорнятка

 

Активний ритм сучасного життя призводить до того, що деяким людям доводиться вживати каву, чай та інші улюблені напої на ходу. Саме для них і були створені термогорнятка, які можна усюди носити із собою. Вони допомагають підтримувати необхідну температуру напоїв протягом тривалого часу. Такі термогорнятка стають все більш популярними, завдяки чому часто використовуються з метою брендування.

Ми пропонуємо вам замовити різні види термогорняток, на поверхню яких можна нанести логотип вашої компанії, мотиваційний напис або якийсь малюнок. Цей посуд з легкістю стане не тільки приємним подарунком, але й дієвим рекламним носієм.

Термогорнятка, які ми готові вам запропонувати, виробляються з різних матеріалів. Найбільш надійними вважаються металеві, які не бояться ударів, падінь та механічних пошкоджень. Вони представлені у різних об’ємах та кольорах, мають різноманітний дизайн. Такі термогорнятка можуть бути оснащені ручкою, що робить їх використання більш зручним. Усі вони мають герметичні кришечки, які запобігають витіканню напоїв. Для нанесення рекламних зображень на поверхні таких горняток використовуються технології тамподруку та гравіювання.

Також ми готові запропонувати вам пластикові термогорнятка з корковим покриттям, яке не дає їм вислизати з рук та захищає від опіків під час вживання гарячих напоїв. Ці вироби мають дуже стильний вигляд, який можна вдало доповнити логотипом вашої компанії, нанесеним за допомогою тамподруку, шовкодруку або гравіювання.

Якщо ви хочете продемонструвати суспільству своє прагнення до збереження довкілля, у цьому допоможуть бамбукові термостакани. Цей екопосуд має сучасний вигляд, а під час його виготовлення та використання природі не завдається жодної шкоди. Якщо ви прикрасите бамбукові термостакани логотипом своєї компанії, це значно підвищить вашу репутацію в очах клієнтів, ділових партнерів та цільової аудиторії.

Також ми пропонуємо вам термопляшки з нержавіючої сталі та алюмінієві фляги з карабіном, поверхню яких можна прикрасити гравіюванням із зображенням логотипу вашої компанії. З них дуже зручно вживати будь-які напої, вони не бояться механічних пошкоджень та перепадів температур.

Термогорнятка, термостакани, термопляшки та фляги мають невелику вагу та компактні розміри. Їх можна брати на роботу чи навчання, у подорожі та відрядження, у відпустку, на пікнік, на прогулянку, у похід чи на пляж. З цим посудом можна бути впевненими у тому, що гарячі напої такими і залишаться, а холодні дійсно допоможуть освіжитися у спекотній літній день.

Додатково ви можете замовити чорну пластикову кришку з силіконовим ущільнювачем для термогорнятка MERIDO 500 мл. У стандартній комплектації воно пропонується тільки із синіми, зеленими та червоними кришечками, але якщо ви вважаєте, що до логотипу вашої компанії найбільше пасуватиме саме чорна, замовляйте її окремо.

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×