Google Translate

Еко ручки та блокноти

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Еко ручки та блокноти

 

Екологічна ситуація на планеті погіршується з кожним роком. Добре, що кількість людей, які усвідомлюють цю проблему, постійно зростає. Вони намагаються віддавати перевагу екологічним товарам, під час виробництва, використання та утилізації яких не завдається жодної шкоди довкіллю. Останнім часом такі товари досить часто використовуються з метою брендування.

На нашому сайті ви можете замовити еко ручки. Якщо ви нанесете на них логотип своєї компанії, вони стануть досить ефективним маркетинговим інструментом та допоможуть завоювати прихильність споживачів до вашого бренду. Зверніть увагу на ручки з бамбуковим корпусом. Вони мають стильний вигляд та є дуже зручними у користуванні. Ці ручки оснащені поворотним механізмом та софт-тач покриттям для комфортного тримання у руці, а також міцним металевим кліпом. Для нанесення рекламних зображень на поверхню таких ручок ми зазвичай використовуємо технологію лазерного гравіювання.

Також ми готові запропонувати вам ручки з корковим корпусом, доповненим елементами з біорозкладного пластика. Нанести зображення на поверхню цих виробів можна за допомогою лазерного гравіювання або тамподруку. Особливу цікавість наших клієнтів викликають ручки, які виготовлені з пресованого переробленого паперу. Вони пропонуються у широкій гаммі кольорів, що дозволяє кожному замовнику обрати саме той відтінок, який найбільш вдало пасуватиме до логотипу його компанії. Нанесення рекламних зображень на поверхню цих ручок відбувається за допомогою тамподруку. А ще у нас ви можете замовити ручки, корпус яких зроблено з пшеничного волокна та соломи. Вони мають сучасний вигляд, є м’якими та приємними на дотик.

Відмінним доповненням до еко ручок стануть еко блокноти. Ці записники формату А5 мають коркову обкладинку та 96 пролінованих аркушів щільністю 80 г/кв. м. Завдяки наявності вертикальної гумки цей блокнот ніколи випадково не розкриється у сумці чи рюкзаку, а закладка дозволить завжди швидко знаходити потрібну сторінку. Також ці записники обладнані петлею для ручки. Вони мають стильний та сучасний вигляд, можуть стати чудовими помічниками для бухгалтерів, директорів різних компаній та інших людей, яким потрібно завжди мати під рукою багато важливої інформації. До такого записника дуже пасує ручка з корковим корпусом.

Використовуючи еко товари для створення свого корпоративного стилю, ви зможете продемонструвати оточуючим своє прагнення до збереження довкілля, що неодмінно позитивно вплине на вашу репутацію. Даруйте еко ручки та блокноти з логотипом своєї компанії друзям, діловим партнерам та клієнтам, розповсюджуйте їх серед працівників вашої фірми, а також під час різноманітних масових заходів: конференцій, презентацій, виставок та ярмарків. Таким чином ви зможете не тільки підвищити свою популярність, а й зробити безцінний вклад у збереження екологічної ситуації на планеті.

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×