Google Translate

Аксесуари

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Аксесуари

 

Аксесуари – це маленькі корисні дрібнички, якими кожна людина користується у своєму повсякденному житті. Вони можуть стати чудовими сувенірами та досить широко використовуються з метою брендування.

На нашому сайті ви можете замовити такі корисні аксесуари, як фартухи, вироблені з бавовни чи конопляного волокна. Вони представлені у широкій гаммі кольорів, серед яких кожен замовник може обрати той відтінок, який найбільш влучно поєднається з логотипом його компанії. Такий фартух стане у пригоді кожній господині, а власники закладів громадського харчування чи продуктових магазинів можуть замовляти ці вироби для своїх працівників.

Також ми пропонуємо вам звернути увагу на ланч бокси, які дозволять будь-де насолоджуватися натуральною домашньою їжею. На нашому сайті ви можете замовити бамбукові, силіконові, скляні та металеві ланч бокси, а також вироби з пшеничного волокна. Усі вони мають різну кількість відділень, деякі додатково комплектуються столовими приборами. Зручні та стильні ланч бокси з логотипом вашої компанії стануть не тільки корисними подарунками для ваших колег, друзів, бізнес-партнерів чи клієнтів, але й досить ефективними маркетинговими інструментами.

На нашому сайті ви також можете замовити набори столових приборів. Зручний футляр, всередині якого знаходяться виделка, ложка та ніж, виготовлені з пшеничної соломи, буде зручно брати із собою на роботу чи навчання, або у подорожі. Ці набори випускаються в різних кольорах, а зображення на їх поверхню зазвичай наноситься за допомогою тамподруку, що дозволяє зберегти яскравість відтінків та отримати стійкий та довговічний малюнок.

Також у нас ви можете придбати електронні термометри для вина, виготовлені з алюмінію у комбінації з пластиком. Цей пристрій можна надіти на пляшку будь-якого об’єму, щоб отримати змогу контролювати температуру улюбленого напою. За допомогою таких технологій, як гравіювання та тамподрук, ви можете прикрасити цей електронний термометр логотипом своєї компанії.

А ще ми готові запропонувати вам бамбукові квадратні та овальні підставки під напої. Вони захистять меблі від небажаних слідів, які може залишити на їх поверхні посуд з гарячим напоєм. Такі підставки стануть у пригоді як вдома, так і в офісі, а також у будь-якому закладі громадського харчування.

Справжнім гурманам ми пропонуємо звернути увагу на набори для сиру та вина. Перший складається з бамбукової дошки для нарізання сиру, спеціального ножа та ломтерізки з нержавіючої сталі. До складу другого входять ніж зі штопором, ніж для зрізання фольги, винна пробка та винний носик з пробкою. Ці набори гарантовано стануть пам’ятними подарунками, які люди будуть використовувати, згадуючи про вас зі щирою вдячністю. Замовляйте на нашому сайті різноманітні аксесуари за доступними цінами та використовуйте їх для створення корпоративного стилю своєї компанії!

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×