Google Translate

Пледи та подушки

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Пледи та подушки

 

Сон має дуже велике значення в житті кожної людини, адже він допомагає відновити втрачені сили та запастися енергією для плідної праці. Але люди, які часто подорожують або ведуть активний спосіб життя, не завжди мають можливість повноцінно висипатися у зручному ліжку. Іноді їм доводиться спати під час перельоту або довготривалої подорожі автобусом чи автомобілем. Саме для таких людей були створені надувні подушки, які можна замовити на сайті нашої компанії. А якщо ви прикрасите ці вироби логотипом своєї фірми, вони стануть чудовими корпоративними сувенірами.

Ми готові запропонувати вам дві моделі зручних подушок, зроблених з ПВХ. Перша випускається у сірому, темно-червоному та синьому кольорах, а друга – тільки у сірому та синьому. Ці подушки займають зовсім мало місця у здутому вигляді, а за потреби їх можна швидко надути. М’якість подушок напряму залежить від кількості повітря, яке потрапить всередину цих виробів. Ви можете контролювати цей показник за допомогою спеціального запобіжного клапану.

Подушки комплектуються чохлами, які роблять їх транспортування більш зручним. Ці надувні вироби забезпечують анатомічно правильне положення голови та шиї під час сну і зменшують навантаження на хребет. Завдяки цьому стомлюваність знижується, а сон під час подорожей стає більш комфортним.

Для нанесення рекламних зображень на поверхні цих виробів ми зазвичай використовуємо такі технології, як шовкодрук та термотрансфер. Вони забезпечують точну передачу кольорів, стійкість малюнку та збереження ним привабливості й чіткості протягом усього терміну експлуатації подушок.

Також ми пропонуємо вам замовити зручні флісові пледи. Вони виготовляються з високоякісного, міцного та довговічного матеріалу. Ці пледи комплектуються зручною ручкою для транспортування та спеціальною планкою для нанесення логотипу вашої компанії. Вони представлені у широкій палітрі кольорів, які зберігають свою стійкість протягом усього терміну експлуатації виробів навіть за умови частого прання. Згорнутий в рулон флісовий плед займає зовсім мало місця, що дозволяє брати його з собою у різні подорожі, на прогулянки чи пікніки. Також його буде зручно використовувати вдома, щоб зробити відпочинок перед телевізором або за цікавою книгою більш комфортним та затишним.

Флісові пледи не потребують складного догляду. Їх можна прати як вручну, так і у пральній машинці. Вони швидко висихають та не вигоряють під дією сонячних променів, мають довготривалий строк служби та не потребують прасування. Такі пледи стануть чудовими подарунками для працівників вашої компанії, нових чи постійних клієнтів, ділових партнерів.

Завдяки доступній вартості надувних подушок та флісових пледів їх можна замовити у великій кількості та одразу почати створювати свій корпоративний стиль. Ці вироби будуть працювати на підвищення популярності вашої компанії та допоможуть створити позитивну репутацію вашого бренду в очах цільової аудиторії.

Замовляйте цей посуд у нашій компанії та створюйте свій корпоративний стиль за допомогою брендованих термогорняток та стаканів. Вартість цих виробів приємно вас здивує, а співпрацею з нами ви гарантовано залишитеся задоволені.

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×