Google Translate

Пляшки для напоїв

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Пляшки для напоїв

 

В житті кожної сучасної людини може скластися ситуація, коли їй захочеться узяти з собою свій улюблений напій на роботу чи навчання, на тренування, на прогулянку чи у поїздку. Саме тоді і стануть у пригоді пляшки для напоїв, які ви можете замовити в нашій компанії. Завдяки активному ритму сучасного життя ці вироби стрімко набирають популярність, тому вони все частіше використовуються з метою брендування.

Пляшки для напоїв, які ми можемо вам запропонувати, виробляються з різних матеріалів. Перш за все це трітан – інноваційний пластик підвищеної міцності, який не містить бісфенолу А та інших шкідливих домішок. Вироби з цього матеріалу залишаються прозорими навіть після довготривалого використання, а також не вбирають запахів.

Крім того, в нас ви можете замовити пластикові, металеві та скляні пляшки для напоїв. Усі вони мають різні об’єми та стильний дизайн, деякі комплектуються зручними чохлами з неопрену й хлястиками, а також карабінами. Наявність чохла робить вживання напоїв з пляшки більш комфортним, не дає їй вислизнути з рук та захищає від опіків, які може спричинити гаряча рідина.

Усі пляшки доповнюються герметичними кришечками, завдяки чому ймовірність витікання напоїв зводиться до нуля. Деякі кришечки мають спеціальний клапан для пиття, який дозволяє вживати напої, не відкриваючи пляшки. Це особливо зручно в дорозі, а також під час тренувань.

Пляшки для напоїв, які ви можете у нас замовити, легкі та компактні. Вони не займуть багато місця у сумці або рюкзаку та дозволять будь-де насолодитися улюбленим напоєм. Також ми пропонуємо вам нанести на поверхню пляшок логотип вашої компанії, мотиваційний надпис чи будь-яке-інше зображення. Це зробить їх не тільки вдалими подарунками і корисними сувенірами, але й досить ефективними маркетинговими інструментами, які допоможуть підвищити впізнаваність вашого бренду. Даруйте пляшки для напоїв друзям та колегам, діловим партнерам та клієнтам вашої фірми, розповсюджуйте їх під час презентацій, виставок та інших масових заходів, і дуже скоро ви побачите, як стрімко почне зростати популярність вашої компанії.

Усі технології, які ми використовуємо для нанесення рекламних зображень на пляшки для напоїв, дозволяють з високою точністю передати кольори та зробити малюнок стійким до механічних пошкоджень, впливу миючих засобів та сонячних променів. Ви можете бути впевнені у тому, що протягом усього терміну експлуатації пляшки зображення буде залишатися на її поверхні та нагадувати про вашу компанію.

Для того щоб зробити замовлення, вам потрібно лише обрати пляшки, які найбільше вам сподобалися, визначитися з їхньою кількістю та дочекатися дзвінка наших менеджерів, з якими ви зможете обговорити усі нюанси стосовно брендування цих виробів. Ваше замовлення буде оперативно виконано, та вже скоро ви зможете використовувати пляшки для напоїв для створення власного корпоративного стилю.

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×