Google Translate

Парасолі

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Парасолі

 

Майже у кожної сучасної людини знайдеться безліч важливих справ, які обов’язково потрібно зробити незалежно від погодних умов. Саме для того щоб люди могли захиститися від дощу, були створені парасолі. Вони не тільки виконують практичну функцію, але й слугують стильним аксесуаром, який може стати органічним доповненням будь-якого образу. А якщо ви прикрасите парасолі логотипом своєї компанії, вони ще й будуть грати роль досить ефективного маркетингового інструменту.

Замовити високоякісні парасолі ви можете у нашій компанії. Модель VISIBRELLA виготовлена з вітрозахисного світлоповертального поліестеру. Цю механічну парасолю дуже зручно тримати за прогумовану рукоятку, а її універсальний дизайн сподобається як чоловікам, так і жінкам, та буде пасувати до будь-якого одягу. Прозора парасоля BELLEVUE забезпечить надійний захист від дощу чи снігу, не заважаючи обзору. Її купол зроблений з міцного полімеру, виглядає легким і тендітним.

Також ми готові вам запропонувати реверсивну парасолю DUNDEE, купол якої виготовлений з епонжу. Це досить міцний матеріал, який має водовідштовхувальний ефект. Головна особливість цієї парасолі полягає у тому, що при складанні її мокра зовнішня сторона опиниться всередині та не буде створювати незручностей ні власнику парасолі, ні оточуючим. Завдяки наявності спеціальних отворів на внутрішній стороні купола ця парасоля дуже швидко сохне. Вона не боїться сильних поривів вітру та не потребує ніякої опори для розташування на підлозі у складеному стані.

Прихильникам класики припаде до душі парасоля-тростина CANCAN. Її купол виготовлений з епонжу, а стрижень – з міцного металу. Ця модель має кнопку автоматичного відкриття. Завдяки тому, що ця парасоля представлена у п’яти різних кольорах, кожен замовник зможе обрати той, який найбільше пасуватиме до логотипу його компанії.

 

Людям, які ведуть активне життя, стане у пригоді парасоля SKYE FOLDABLE. У складеному вигляді вона займає зовсім мало місця, що дозволяє усюди носити її з собою. Купол цієї парасолі зроблений з водовідштовхувального поліестеру. Вона випускається лише у чорному кольорі, завдяки чому чудово пасує до будь-якого одягу як жінкам, так і чоловікам. Автоматична складна парасоля COVER представлена у трьох кольорах. Вона має стильний дизайн та легку вагу.

Замовивши у нас парасолі з логотипом своєї компанії, ви зможете використовувати їх для проведення масових заходів, дарувати друзям та колегам, працівникам вашої фірми або найкращим клієнтам. Люди залюбки будуть користуватися цими корисними аксесуарами та відчувати вашу турботу про них. Усі парасолі, які ми вам пропонуємо, мають відмінну якість, довготривалий строк служби та презентабельний вигляд, але при всьому цьому їхні ціни доволі доступні. Скористайтеся унікальною можливістю та почніть створювати свій корпоративний стиль разом з брендованими парасолями.

Замовляйте цей посуд у нашій компанії та створюйте свій корпоративний стиль за допомогою брендованих термогорняток та стаканів. Вартість цих виробів приємно вас здивує, а співпрацею з нами ви гарантовано залишитеся задоволені.

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×