Google Translate

Для сублімаційного друку

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Товари для сублімаційного друку

 

Сублімаційний друк сьогодні досить широко використовується для нанесення рекламних зображень, логотипів, малюнків та написів на поверхні різних виробів. Завдяки цій технології можна отримати яскраві зображення фотографічної якості, які збережуть свій привабливий вигляд протягом усього строку експлуатації виробу. Для початку зображення друкується на спеціальному папері сублімаційними чорнилами, а потім закріплюється на поверхні виробу за допомогою термопереносу. Під впливом високих температур чорнила переходять з рідкого стану у газоподібний та глибоко проникають у структуру виробу.

Ми готові запропонувати вам широкий асортимент товарів, на які можна наносити різноманітні зображення за допомогою сублімаційного друку. Після того як ви прикрасите їх логотипом своєї компанії, вони стануть ефективними маркетинговими інструментами. Ви зможете дарувати ці вироби колегам, друзям, діловим партнерам та клієнтам вашої фірми, а також розповсюджувати їх під час різноманітних масових заходів.

Люди, які ведуть активний спосіб життя, будуть залюбки користуватися алюмінієвими флягами, обладнаними зручними герметичними кришками з карабіном. Ці фляги не протікають, абсолютно не бояться падінь та підходять як для прохолодних, так і для гарячих напоїв. Смакуючи теплий чай або каву дорогою на роботу чи тамуючи спрагу прохолодною водою у спортзалі з алюмінієвої фляги, на поверхню якої за допомогою сублімаційного друку нанесений логотип вашої компанії, люди будуть згадувати вас зі щирою вдячністю.

Також ми пропонуємо вам великий асортимент сублімаційних горняток, які мають різні об’єми та вишуканий дизайн. Зверніть увагу на горнятко HAMELEON, яке має спеціальне полімерне термочутливе покриття чорного кольору. Якщо ви наллєте у таке горнятко гарячий напій, кристали верхнього шару цього покриття стануть прозорими, і перед вашими очима з’явиться малюнок, нанесений на його поверхню за допомогою сублімаційного друку.

На нашому сайті ви також можете замовити серветки з мікрофібри, які підходять для протирання окулярів, моніторів, екранів різноманітних гаджетів та лінз фототехніки. Це досить недорогий, але дуже корисний сувенір, яким залюбки будуть користуватися ті, кому ви його подаруєте.

Крім того, на нашому сайті ви можете замовити зручні та стильні господарські сумки з полікотону, оснащені кольоровими ручками. Їх буде дуже зручно використовувати для шопінгу, а якщо ви прикрасите їх логотипом своєї компанії, вони підвищать впізнаваність бренду та привернуть до вас увагу споживачів.

А ще ми готові запропонувати вам чудові махрові рушники, які теж можна використовувати для сублімаційного друку. Вони представлені у широкій гаммі кольорів, серед яких кожен замовник може обрати саме той відтінок, який найбільш вдало буде поєднуватися з логотипом його компанії. Ці рушники не тільки можуть стати корисними подарунками, але й допоможуть власникам готелів та інших закладів розміщення створювати свій корпоративний стиль.

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×