Google Translate

Накидки та жилети

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Промонакидки та жилети James Nicholson зі складу в Україні

 

Жилети – це дуже зручний одяг, який користується широкою популярністю завдяки своїй універсальності. Їх можна використовувати як верхній одяг чи піддягати під куртку з метою збереження тепла. Сьогодні жилети залюбки носять як чоловіки, так і жінки. Також цей одяг широко використовується для нанесення рекламних зображень, слоганів та логотипів.

На нашому сайті ви можете замовити жіночі та чоловічі жилети від компанії James Nicholson – німецького виробника текстилю, який славиться на весь світ відмінною якістю своєї продукції. Вироби з в’язаного флісу подарують своїм власникам відчуття затишку та комфорту, а жилети з капюшонами забезпечать надійний захист від холоду та опадів. Зверніть увагу на двосторонні чоловічі та жіночі жилети, за допомогою яких можна створювати нові образи кожного дня. Виглядати стильно та сучасно у прохолодну погоду допоможуть стьобані жилети.

За допомогою таких технологій, як вишивка, термотрансфер і шовкодрук, жіночі та чоловічі жилети можна прикрасити логотипом вашої компанії, що зробить їх ефективними носіями інформації про ваш бренд. Ці вироби ви можете дарувати співробітникам, клієнтам та діловим партнерам, а також використовувати під час проведення різноманітних корпоративних масових заходів.

Також на нашому сайті ви можете замовити рекламні накидки у вигляді манішки, вироблені з поліестеру. На сьогоднішній день вони вважаються одним з найбільш поширених та доступних за ціною різновидів промо-одягу. Накидки представлені у широкому асортименті кольорів, серед яких кожен замовник зможе обрати найбільш підходящий відтінок для розміщення логотипу його компанії. Завдяки зручній застібці-липучці ці накидки дуже легко вдягаються. Вони підходять для будь-якої пори року, не стримують рухів та мають досить велику рекламну площу, тому широко використовуються для проведення різноманітних промо-акцій.

А ще ми готові запропонувати вам жилети безпеки зі світловідбивними смугами, вироблені з високоякісного міцного поліестеру та розраховані на тривалий час використання. Ці жилети допоможуть працівникам вашої фірми залишатися у безпеці в темний час доби або в умовах поганої видимості. Замовте для них брендовані жилети – таким чином ви зможете показати, що турбуєтеся про своїх працівників. Також у нас ви можете замовити дитячі жилети безпеки, які допоможуть дітям залишатися добре видимими для водіїв під час знаходження біля проїжджої частини. Ці вироби є неодмінним заходом безпеки, який потрібно використовувати під час екскурсій чи виїзних шкільних заходів, піших та велосипедних прогулянок. Такі жилети стануть у пригоді власникам дитячих таборів, туристичних гуртків чи спортивних клубів, учасникам яких потрібно періодично їздити на змагання. А працівники вашої компанії, які мають дітей, неодмінно будуть раді отримати такий брендований жилет у подарунок.

 

 

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×