Google Translate

Ручки UMA

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Ручки та набори UMA

 

Компанія UMA є одним з провідних європейських виробників кулькових ручок, які широко використовуються у рекламній та сувенірній галузях. Ця компанія розташована у Німеччині, населення якої здавна славиться своїм відповідальним ставленням до роботи, педантичністю та любов’ю до високої якості. Ручки UMA вже встигли добре зарекомендувати себе на ринку, тому багато українських компаній вже використовують їх з метою брендування.

Замовити ручки UMA за досить доступними цінами ви можете у нас. Якщо ви прикрасите їх логотипом своєї компанії, це неодмінно позитивно вплине на вашу репутацію та підвищить впізнаваність бренду. Ці ручки стануть частиною вашого корпоративного стилю та свідоцтвом того, що ви цінуєте перевірену часом якість понад усе.

Зверніть увагу на металеві кулькові ручки UMA STRAIGHT GUM з м’яким на дотик корпусом. Вони мають металеві кліп та наконечник, а також кнопку зі збройової сталі. Ці ручки оснащені пружинним механізмом та представлені у різних кольорах. Дуже стильно та дорого виглядають ручки UMA STRAIGHT RO GO GUM, які мають чорний корпус та глянцеве рожево-золоте оздоблення. На них можна нанести логотип кольору рожевого золота за допомогою лазерного гравіювання.

Також ми готові запропонувати вам ручки TRINITY K з ергономічним корпусом трикутної форми і софт-тач покриттям. Вони оснащені великим глянцевим кліпом з напівпрозорого пластику, на поверхню якого можна нанести логотип вашої компанії за допомогою тамподруку.

Чудовим подарунком для ваших ділових партнерів стануть кулькові ручки UMA VIP GUM та ручки-ролери UMA VIP R GUM, обладнані зручним поворотним механізмом та софт-тач покриттям. Вони мають дуже стильний вигляд та стануть у пригоді під час підписання важливих документів. Дзеркальний логотип вашої компанії, нанесений за допомогою лазерного гравіювання, додасть цим ручкам вишуканості та оригінальності.

Усі ручки UMA, які ми готові вам запропонувати, зручно тримаються у руці та дозволяють отримати від процесу письма справжнє задоволення. Вони комплектуються високоякісними стрижнями, пасти в яких вистачає надовго. Чорнила, які містяться у цих стрижнях, відповідають міжнародним стандартам якості.

А ще ми пропонуємо вам замовити коробку-футляр для одного чи двох письмових приладів. Вона виготовлена з чорного дизайнерського картону з карбоновою текстурою, має стильний та вишуканий вигляд. Ця коробка оснащена магнітною застібкою, а за допомогою тамподруку ви можете прикрасити її поверхню логотипом своєї компанії чи будь-яким іншим зображенням. Вона з легкістю буде слугувати зручною упаковкою для подарунка, а також може використовуватися для зберігання ручок чи олівців.

Замовляйте продукцію компанії UMA на нашому сайті та створюйте свій імідж разом з брендованими ручками відомого німецького виробника вже зараз!

 

 

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×