Google Translate

Для авто та бігу

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Сумки для авто та бігу

 

Автомобілі вже давно перестали вважатися предметом розкоші. Сьогодні вони грають роль необхідного засобу для комфортного пересування як у межах міста, так і поза ним. Але кожен водій може зіткнутися з тим, що у багажнику його автомобіля утвориться справжній безлад. Щоб цього уникнути, потрібно використовувати спеціальну сумку-організатор. Вона надійно закріплюється у багажнику та дозволяє підтримувати порядок у ньому. З такою сумкою усі речі водія завжди будуть на своїх місцях. Замовити сумку-організатор для багажнику автомобіля ви можете у нашій компанії. Такі вироби нерідко грають роль рекламних сувенірів. Якщо ви вирішите замовити партію таких сумок та нанести на них логотип своєї фірми, вони стануть чудовими подарунками для ваших колег, ділових партнерів та клієнтів. Ми готові запропонувати вам сумки-організатори, виготовлені з міцного поліестеру, які мають довготривалий строк служби. Завдяки наявності еластичного ременя, сумку-організатор можна легко скласти на той час, коли водій не планує нею користуватися.

Люди, які часто подорожують автомобілем, гідно оцінять сумку-трансформер, у якій вони зможуть перевозити свої речі. У складеному вигляді така сумка займає зовсім мало місця, але якщо її розкласти, туди вміститься досить багато речей. Вона виготовляється з міцного зносостійкого поліестеру і має невелику вагу. Така сумка легко вміститься до багажнику будь-якого автомобіля, що дозволить зберегти вільне місце у салоні. Вона також може зіграти роль ефективного рекламного носія. Подорожуючи світом разом зі своїми господарями, сумки-трансформери з логотипами вашої компанії неодмінно привернуть до себе увагу потенційних споживачів пропонованих вами товарів та послуг.

Для нанесення зображень на сумки-організатори для багажників і сумки-трансформери зазвичай використовується технологія термотрансферу, яка забезпечує точну передачу відтінків, стійкість та яскравість малюнків. Ці вироби виглядають дуже стильно та сучасно, тому ніколи не втрачають актуальності.

Люди, які ведуть активний спосіб життя, неодмінно будуть раді отримати у подарунок поясну сумку для бігу. Ви можете замовити нанесення на її поверхню логотипа своєї компанії методом шовкодруку або термотрансферу, після чого вона стане не тільки корисним аксесуаром, а й рекламним носієм. Ми пропонуємо поясні сумки чорного та салатового кольорів, які сподобаються як чоловікам, так і жінкам. Вони мають прозору вставку для мобільного телефону, по краю якої розташована світловідбивальна стрічка, а також спеціальний отвір для навушників. Поясна сумка дозволяє рукам залишатися вільними. Її дуже зручно використовувати під час пробіжок чи піших прогулянок, а також їзди на велосипеді. Вона виготовляється з міцної лайкри, що гарантує тривалий термін експлуатації поясної сумки, її стійкість до забруднень та водонепроникність.

Для того щоб замовити сумку-організатор для багажнику автомобіля, сумку-трансформер чи поясну сумку, достатньо виставити у відповідному віконці необхідну кількість цих виробів та дочекатися дзвінка нашого менеджера, з яким ви зможете вирішити усі питання стосовно брендування.

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×