Google Translate

Можливості та умови доставки Товару Компанії Еней для Рекламних Агенцій

Шановні партнери! Просимо ознайомитися з можливостями та умовами доставки Вашого товару. Для забезпечення стабільної та зручної доставки Ваших замовлень ми працюємо наступним чином:

1. Доставка Товару відбувається Новою поштою або, за узгодженням, іншими перевізниками.

2. Доставка на одну адресу по Києву та Львову відбувається при сумі замовленого товару від 6000 грн силами Компанії Еней або Новою поштою. Доставка в інші міста України відбувається за рахунок Замовника.

3. Працівник Компанії Еней відвантажує продукцію до дверей офісної або іншої споруди за вказаною адресою.

4. При потребі підйому товару на поверх потрібно щонайменше за 24 години до дати доставки повідомити Вашого Менеджера. При цьому відділом доставки розраховується додаткова вартість підйому.

5. Відповідальний за доставку працівник Компанії Еней обов`язково телефонує контактній особі орієнтовно за 1 годину до прибуття, якщо не вказано інше.

6. Наполегливо просимо забезпечити безпечне для водія та автомобіля місце паркування, не порушуючи ПДД. Це на відповідальності Замовника. В іншому випадку водій зупиниться в найближчому можливому місці до адреси доставки і повідомить контактну особу про своє місцеперебування. В цьому випадку товар необхідно забрати від зупинки нашого транспорту. Якщо це не можливо доставка може не відбутись, узгодження подальших дій відбувається через Менеджера.

7. Якщо, за вимогою вантажоприймача, розвантаження автомобіля відбувається з порушенням ПДР,  всі додаткові витрати (штраф за неправомірне паркування та ін) лягають на Замовника.

8. Для забезпечення оперативної доставки товару на всьому маршруті необхідно почати прийом товару після доставки не пізніше ніж через 10 хвилин після прибуття Товару на місце відвантаження. Якщо контактна особа не відповідає на телефонний дзвінок, або не починає процедуру отримання в зазначений час, водій має право покинути місце відвантаження не залишаючи Товару, попередньо повідомивши Менеджера про дану ситуацію для узгодження подальших дій.

9. У випадку, якщо продукція відвантажується третім особам без присутності Замовника, відповідальність за кількість та цілісність продукції Замовник бере на себе. Після підписання вантажоприймачем бланку про доставку продукції Компанія Еней має право відмовити в задоволенні претензії щодо кількості та бою.

10. Після того як автомобіль виїхав на маршрут зміни адрес відвантаження неможливі.

11. Якщо з непередбачених причин відповідальна особа не може відвантажити Товар клієнту, вона заздалегідь повідомляє про це Менеджера та пропонує альтернативні варіанти доставки для узгодження подальших дій із Замовником.

12. Інші випадки при відвантаженні продукції вирішуються в індивідуальному порядку, з урахуванням логістичного планування всіх відвантажень.

Самовивіз.

Також нагадуємо, що Ви завжди можете отримати товар за адресою нашого офісу у Києві — Проспект Перемоги, 67, корпус В, офіс 310, звернувшись до Вашого Менеджера.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×