Ваш кошик порожній

Екотовари

Показувати: Список Сітка
Відображати:
Сортування

Екотовари

Прагнення до екологічності в усьому – один з найбільш популярних трендів сучасності. З кожним роком все більше людей починають розуміти, наскільки важливо берегти довкілля та вичерпні природні ресурси. Суспільство поступово переходе на екотовари, під час виготовлення, використання та утилізації яких не завдається жодної шкоди оточуючому середовищу.

Одним з проявів прагнення до екологічності є відмова від використання пластикового посуду. Ми активно підтримуємо цю тенденцію та даємо вам змогу приєднатися до руху за збереження довкілля просто зараз. На нашому сайті ви можете замовити різноманітні екотовари та використати їх для нанесення логотипу вашої компанії. Потім ви зможете дарувати ці вироби своїм працівникам, постійним клієнтам та діловим партнерам. Це буде сприяти не тільки підвищенню впізнаваності вашого бренду, а й створенню позитивної репутації компанії, яка турбується про довкілля.

Ми готові запропонувати вам екогорнятка з бамбуку, які мають стильний дизайн і чудово підходять для нанесення рекламних зображень. Вони випускаються у багатій палітрі кольорів, можуть бути доповнені ложечкою. Чай або кава з такого горнятка стануть удвічі смачнішими, тому що під час їх споживання люди будуть думати про те, що зробили хоч і невеличкий, але в той же час досить вагомий внесок у збереження довкілля, а також зі вдячністю згадувати про вашу компанію. Бамбукові екостакани, оснащені зручними кришечками, стануть у пригоді активним людям, яким часто доводиться споживати напої просто на ходу. А якщо ви володієте пересувною кав’ярнею, ви зможете замовити велику партію таких стаканів з логотипом для ваших відвідувачів.

Напружений ритм життя часто не залишає людям достатньо вільного часу для того, щоб від душі насолодитися смачною і натуральною домашньою їжею. Але з нашими ланч боксами, виготовленими з бамбукового або пшеничного волокна, у кожного з’являється можливість ласувати улюбленими домашніми стравами і на роботі, і на навчанні, і у подорожах. Ви можете замовити ланч бокси, укомплектовані виделкою та ножем, які надійно фіксуються резинкою. Вони мають одне відділення для їжі. Також ми пропонуємо вам ланч бокси на два відділення, до яких можна покласти і основну страву, і гарнір. Кришка такого ланч боксу обладнана зручною підставкою для мобільного телефону. Ці легкі герметичні контейнери дуже зручні у використанні, вони легко миються та не виділяють сторонніх запахів. Ланч бокси випускаються у широкій гаммі кольорів, мають стильний та привабливий вигляд.

Також ми пропонуємо вам замовити набори столових приборів, виготовлені з пшеничної соломи. Ложка, виделка та ніж у зручному футлярі з логотипом вашої компанії зможуть стати корисними подарунками: вони будуть зберігатися у чистоті та не загубляться у рюкзаку чи сумці. Обирайте саме той колір набору, який найбільш вдало буде поєднуватися з вашим логотипом, та оформлюйте своє замовлення просто зараз!

 


 

×


 

×


 

×


 

×
×
×
×